Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Centrum Szkoleniowe SCAT

Centrum Szkoleniowe SCAT to jedyna w Polsce niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, która posiada wszystkie wymagane certyfikaty, czyniące z niej centrum szkolenia zapewniające zarówno edukację, wsparcie techniczne, serwis, jak i dostawę specjalistycznego sprzętu. Na kursy SCAT przyjeżdżają ludzie z całego świata – osoby pragnące dostać się do wojska, przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne czy pracujące przy ochronie statków w krajach podwyższonego ryzyka. SCAT to również miejsce dla byłych wojskowych i policjantów, którzy po odbyciu służby pragną znaleźć zatrudnienie w jednym z sektorów ochrony. 

Dla tej grupy zawodowej istnieje możliwość bezpłatnych szkoleń w  ramach programu rekonwersji z funduszy Wojskowego Biura Emerytalnego. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Uczestnicy kursów SCAT podczas szkoleń mają możliwość nie tylko dowiedzieć się, jak wygląda praca w wojsku, praca w ochronie czy praca przy ochronie statków. Dzięki zdobytym kompetencjom w zasłużonej i cieszącej się autorytetem placówce SCAT ich szanse na znalezienie pracy znacznie się zwiększają. 

W ramach różnorodnych programów na przekwalifikowanie zawodowe istnieje możliwość dofinansowania  uczestnictwa w kursach. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.