Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Poznaj nas

Nasza misją jest bezpieczeństwo

Centrum Szkoleniowe SCAT to miejsce, zrzeszające najwybitniejszych instruktorów z Polski i zagranicy, dla których praca to pasja, ale i ogromna odpowiedzialność. Na kursy realizowane w Centrum Szkoleniowym SCAT przyjeżdżają ludzie z całego świata – osoby pragnące dostać się do wojska lub znaleźć pracę w jednym z sektorów ochrony, przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne czy pracujące przy ochronie statków w krajach podwyższonego ryzyka. 

W ramach różnorodnych programów na przekwalifikowanie zawodowe istnieje możliwość dofinansowania  uczestnictwa w kursach. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

SCAT jako jedyna w Polsce niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego posiada wszystkie wymagane certyfikaty, czyniące z niej centrum szkolenia zapewniające zarówno edukację, wsparcie techniczne, serwis, jak i dostawę specjalistycznego sprzętu. NASZE CERTYFIKATY

Wszystkie kursy SCAT mają unikatowy charakter i przeznaczone są dla osób, które cenią profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Szkolenia łączą zajęcia teoretyczne z praktycznymi, w ramach których odbywają się rozbudowane zajęcia taktyczne, zwiększające kompetencje kursantów oraz umożliwiające im naukę reagowania w sytuacji z życia wziętej, w której liczy się przetrwanie.

Kursy są prowadzone alternatywnie w aż czterech językach – polskim, angielskim, rosyjskim oraz greckim. Mają przede wszystkim charakter edukacyjny – uczą odpowiedzialności oraz właściwego korzystania z nabytej wiedzy. Kursy przeznaczone są również dla osób, które oprócz poszukiwania mocnych wrażeń pragną stawić czoła nowym wyzwaniom oraz swoim słabościom, przekonać się, czy praca wymagająca wytrzymałości psychicznej i fizycznej jest właśnie dla nich.

 

Centrum Szkoleniowe SCAT kładzie ogromny nacisk na indywidualne podejście do klienta. Zapewnia możliwość realizacji kursu dostosowanego do określonego zespołu - teamu ochroniarskiego, policyjnego czy zespołu pracującego przy ochronie statków w krajach podwyższonego ryzyka. Klientom indywidualnym daje z kolei możliwość realizacji wybranych kursów w pakiecie. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły

Certyfikaty SCAT są rozpoznawane i honorowane przez większość instytucji i firm ochroniarskich. Stanowią niezbity dowód na posiadane kompetencje, niezbędne do wykonywania późniejszego zawodu. Absolwenci SCAT otrzymują nie tylko profesjonalne przeszkolenie na najwyższym poziomie, ale również dokument, który znacznie zwiększa ich szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Oprócz kursów, SCAT, wykorzystując profesjonalny sprzęt, jak łodzie motorowe, śmigłowce, sprzęt do wspinaczki i zjazdów po linie, broń palną i amunicję, organizuje pełne adrenaliny i atrakcji eventy. A to wszystko w poczuciu całkowitego bezpieczeństwa.

Dzięki zdobytej koncesji MSWiA w zakresie obrotu materiałami wybuchowymi i bronią, SCAT zapewnia dostawę oraz serwis najwyższej jakości sprzętu o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Dodatkowo dokłada wszelkich starań, aby użytkownicy oraz dostawcy sprzętu odbyli profesjonalne i wykraczające poza dostępną powszechnie wiedzę przeszkolenie odnośnie użytkowanej przez nich broni. Nabyte kompetencje pozwolą im tym samym korzystać ze sprzętu w sposób maksymalny oraz najbardziej dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i ponad wszystko gwarantujący całkowite bezpieczeństwo.

SCAT świadczy ponadto najwyższej jakości usługi ochroniarskie, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dzięki posiadanym koncesjom i niezbędnym uprawnieniom, profesjonalnemu i najnowocześniejszemu sprzętowi, a przede wszystkim najwybitniejszym agentom ochrony zatrudnianym w firmie, jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych - realnego zagrożenia życia lub utraty mienia.