Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Naszą misją jest

BEZPIECZEŃSTWO

Centrum Szkoleniowe SCAT

Centrum Szkoleniowe SCAT to jedyna w Polsce niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, która posiada wszystkie wymagane certyfikaty, czyniące z niej centrum szkolenia zapewniające zarówno edukację, wsparcie techniczne, serwis, jak i dostawę specjalistycznego sprzętu. Na kursy SCAT przyjeżdżają ludzie z całego świata – osoby pragnące dostać się do wojska, przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne czy pracujące przy ochronie statków w krajach podwyższonego ryzyka. SCAT to również miejsce dla byłych wojskowych i policjantów, którzy po odbyciu służby pragną znaleźć zatrudnienie w jednym z sektorów ochrony. 

Dla tej grupy zawodowej istnieje możliwość bezpłatnych szkoleń w  ramach programu rekonwersji z funduszy Wojskowego Biura Emerytalnego. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Uczestnicy kursów SCAT podczas szkoleń mają możliwość nie tylko dowiedzieć się, jak wygląda praca w wojsku, praca w ochronie czy praca przy ochronie statków. Dzięki zdobytym kompetencjom w zasłużonej i cieszącej się autorytetem placówce SCAT ich szanse na znalezienie pracy znacznie się zwiększają. 

W ramach różnorodnych programów na przekwalifikowanie zawodowe istnieje możliwość dofinansowania  uczestnictwa w kursach. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Czytaj więcej

Organizacja Eventów

Oferta Centrum Szkoleniowego SCAT to nie tylko profesjonalne kursy prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, ale również kompleksowa organizacja eventów. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, jak szybkie łodzie motorowe, śmigłowce, sprzęt do wspinaczki i zjazdów po linie, broń palną i amunicję, SCAT organizuje unikatowe i pełne adrenaliny eventy surwiwalowe. Tak intensywnych i różnorodnych wrażeń nie zapewni ci żadna inna firma. A wszystko, dzięki posiadanemu doświadczeniu, które jest  potwierdzone licznymi certyfikatami.

Więcej informacji