Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Szkolenia

Podstawowa oferta kursów

Taktyczna Szkoła Ognia

Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób pracujących, bądź planujących pracować z bronią palną, lecz także dla ludzi zainteresowanych tematem strzelectwa taktycznego zarówno z broni długiej, jak i krótkiej. Zajęcia prowdzone są przez byłych i obecnych operatorów Jednostek Specjalnych takich jak GROM, SPECNAZ, 56 KS oraz Legii Cudzoziemskiej.

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-01-26 Zapisz się Czytaj więcej

High Risk Protection / PMC

To unikatowy kurs wyposażający w wiedzę i kompetencje niezbędne, by podjąć pracę w roli agenta ochrony w krajach podwyższonego ryzyka. Prowadzony jest przez wykwalifikowanych instruktorów – byłych żołnierzy jednostki specjalnej GROM, którzy podczas szkolenia zdradzają uczestnikom tajniki pracy w placówkach zlokalizowanych w najniebezpieczniejszych krajach świata, jak Irak czy Afganistan. Kurs przeznaczony jest dla przedstawicieli resortów siłowych oraz PMC, którzy chcą odbyć obowiązkowe przeszkolenie na najwyższym poziomie. Dedykowany jest również osobom, które po odbytej służbie wojskowej pragną kontynuować swoją karierę zawodową w podobnej dziedzinie, lecz nie mają wystarczającej wiedzy oraz dostosowanych do specyficznej sytuacji umiejętności, by podjąć się takiego wyzwania. Dzięki szkoleniu SCAT stają się odpowiednio wyszkolonymi przyszłymi pracownikami ochrony w miejscach zagrożonych, co znacznie zwiększa ich szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-03-27 Zapisz się Czytaj więcej

Maritime Security Operative

Podczas tego 9-dniowego intensywnego szkolenia kandydaci nabywają niezbędnych umiejętności, uzyskują wymagane do pracy certyfikaty, ale przede wszystkim otrzymują konkretne instrukcje na temat tego, w jaki sposób oraz gdzie szukać pracy.


Kurs kierowany jest również do firm z sektora Maritime Security Operative, które pragną wysłać swoich pracowników na profesjonalne przeszkolenie.

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-02-06 Zapisz się Czytaj więcej

Kurs Przygotowawczy do Wojsk Specjalnych

Kurs dla prawdziwych mężczyzn. 19 dni adrenaliny i przygody! Zainwestuj w siebie! Ten kurs to okazja do zahartowania ciała i ducha oraz nabycia unikalnych umiejętności wojskowych! Prawdziwy mężczyzna powinien rozumieć potrzebę posiadania cech charakteru oraz umiejętności, które są potrzebne na polu walki oraz radzeniu sobie z trudami dnia powszedniego, szczególnie w sytuacjach kiedy bezpieczeństwo jego rodziny leży w jego rękach.

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-06-03 Zapisz się Czytaj więcej

Letnie Kolonie Wojskowe

Letnie kolonie wojskowe to przygoda, którą dziecko zapamięta do końca życia! 10 dni niesamowitych wrażeń przeżywanych pod okiem prawdziwych komandosów, wśród ludzi nie znoszących nudy i otwartych na nowe wyzwania.

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-07-22 Zapisz się Czytaj więcej

Kurs zarządzania bezpieczeństwem

Kurs przeznaczony jest dla osób, których marzeniem jest praca w sektorze ochrony, a które nie posiadają wystarczającej wiedzy na temat tego, gdzie i jak szukać pracy w tym zawodzie. Działalność ochroniarska to bowiem nie tylko praca w roli ochroniarza w sklepie czy agenta ochrony osobistej VIPa.


Ten unikatowy kurs pozwala poszerzyć wiedzę na temat tego, gdzie szukać pracyjako strażnik ochrony oraz uzyskać niezbędne i niedostępne oficjalnie informacje na temat spec

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-04-10 Zapisz się Czytaj więcej

COMBAT INSTRUCTOR COURSE

TEN UNIKALNY AUTORSKI KURS DEDYKUJEMY DLA PROFESJONALISTÓW

POSIADAJĄCYCH PASJĘ NAUCZANIA I KSZTAŁTOWANIA OSOBOWOŚCI SWOICH

PODOPIECZNYCH POŁĄCZONYCH Z POCZUCIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ICH

BEZPIECZEŃSTWO. Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-07-15 Zapisz się Czytaj więcej

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY-KURS PODSTAWDWY 

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-03-06 Zapisz się Czytaj więcej

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY KURS DOSKONALĄCY

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY KURS DOSKONALĄCY

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-03-06 Zapisz się Czytaj więcej

LADIES ONLY

Chcesz spędzić czas w kobiecym gronie, odpocząć, skorzystać z oferty luksusowego hotelu i jednocześnie zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem wyszkolonych komandosów, które pozwolą ci poczuć się pewnie? A może myślisz o przyszłości w służbach i chcesz się przekonać, czy ta praca jest dla ciebie?

 Kursy -Kalendarz szkoleń Najbliższy termin: 2023-05-24 Zapisz się Czytaj więcej