Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Disaster Survival

Podstawowa oferta kursów

Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć swoje i bliskich szanse na przetrwanie w chwili zagrożenia? Podczas 4-dniowego intensywnego kursu Disaster Survival dowiesz się, jak zachować się podczas ataku terrorystycznego - w trakcie imprezy masowej czy w metrze, podczas ataku szaleńca strzelającego na oślep, a także wtedy, gdy niespodziewanie zaatakuje żywioł – trzęsienie ziemi czy powódź.

 

Uświadomisz sobie, jak ważną rolę odgrywa wola przetrwania oraz spokój i równowaga psychiczna. Wytężysz swój zmysł obserwacji - dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę w sytuacji mogącej generować duże zagrożenie. I w końcu, jak zachować się krok po kroku, gdy już dojdzie do ataku terrorystycznego czy ataku żywiołu.

 

Kurs prowadzony jest przez prawdziwych komandosów, którzy nie raz otarli się o śmierć. Ich praktyczne wskazówki mogą uratować Ci życie.

Zwiększ swoje szanse na przetrwanie. Nawet z najgorszej sytuacji można wyjść cało, gdy wie się, co robić.

 

Cena: 417 zł

 

W cenie: nocleg w bazie SCAT, wyżywienie

Długość kursu:

2 dni

Koszt:

417 €