Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

Letnie Kolonie Wojskowe

Podstawowa oferta kursów

Letnie kolonie wojskowe to przygoda, którą nastolatek zapamięta do końca życia! 10 dni niesamowitych wrażeń przeżywanych pod okiem prawdziwych komandosów, wśród ludzi nie znoszących nudy i otwartych na nowe wyzwania. To również niepowtarzalna szansa, aby sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach, pokonać własne lęki i słabości, zahartować ciało i ducha. I przede wszystkim – zdobyć wiele praktycznych umiejętności pozwalających poradzić sobie w każdych okolicznościach.

 

Podczas letnich kolonii wojskowych nastolatek nauczy się strzelać i obsługiwać broń w sposób bezpieczny, pozna linowe techniki wysokościowe, dowie się, jak skutecznie się obronić. A ponadto pozna tajniki tego, jak przetrwać w terenie.

 

Podczas trwającej dwa dni specjalnie przygotowanej przez byłych żołnierzy Jednostek Specjalnych misji dowie się, jak zachować się w zaskakującej sytuacji. Z kolonii powróci pełen niesamowitych wspomnień, z nawiązanymi nowymi przyjaźniami, które przetrwają długie lata.

 

W programie:

-        nauka strzelania i bezpiecznej obsługi broni palnej (karabinek AK, M4A1, Glock)

-        linowe techniki wysokościowe (zjazdy na linach, kolejka górska i inne)

-        terenoznawstwo (marsze na orientację)

-        przetrwanie w terenie (wojskowe sposoby survivalu)

-        zajęcia ze skutecznej samoobrony

-        podstawy jazdy konnej

-        profesjonalna nauka pływania

-        gimnastyka korekcyjnaCena: 600 Euro. W cenie nocleg, wyżywienie oraz transport

Długość kursu:

10 dni

Koszt:

600 €