Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

LADIES ONLY

Podstawowa oferta kursów

Chcesz spędzić czas w kobiecym gronie, odpocząć, skorzystać z oferty luksusowego hotelu i jednocześnie zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem wyszkolonych komandosów, które pozwolą ci poczuć się pewnie? A może myślisz o przyszłości w służbach i chcesz się przekonać, czy ta praca jest dla ciebie?

 

Ladies Only to oferta dla kobiet odważnych i świadomych swoich potrzeb, które chcą mieć pewność, że będą w stanie zadbać o własne bezpieczeństwo. Trwający pięć dni kurs wyjazdowy na malowniczą Warmię to niepowtarzalna okazja, by oderwać myśli od codziennych spraw i przeżyć czas w przebojowym towarzystwie. Ale przede wszystkim szansa na oswojenie się z bronią palną, poznanie tajników samoobrony, a także praktycznych wskazówek, jak reagować w sytuacji zagrożenia.

 

Wszystko w przyjaznej atmosferze, wśród prawdziwych mężczyzn, zapewniających sto procent uwagi i indywidualne podejście.

 

Bądź silna, weź sprawy w swoje ręce i przeżyj przygodę życia!

 

W programie:

-        treningi fizyczne

-        nauka strzelania i bezpiecznego posługiwania się bronią

-        nauka samoobrony

-        zabiegi w SPA

-        zakupy w jednej z największych Galerii Handlowych w Gdańsku

-        kolacja na Starym Mieście w historycznym mieście Gdańsk

 

Cena: 780 €

 

W cenie:

-        nocleg w czterogwiazdkowym Hotelu Elbląg

-        wyżywienie - śniadanie i kolacja w hotelu

-        voucher na zabieg SPA

 

Długość kursu:

4 dni

Koszt:

780 €