Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SCAT - Security Consulting And Training
Menu

High Risk Protection / PMC

Podstawowa oferta kursów

To unikatowy kurs wyposażający w wiedzę i kompetencje niezbędne, by podjąć pracę w roli agenta ochrony w krajach podwyższonego ryzyka. Prowadzony jest przez wykwalifikowanych instruktorów – byłych żołnierzy jednostki specjalnej GROM, którzy podczas szkolenia zdradzają uczestnikom tajniki pracy w placówkach zlokalizowanych w najniebezpieczniejszych krajach świata, jak Irak czy Afganistan. Kurs przeznaczony jest dla przedstawicieli resortów siłowych oraz PMC, którzy chcą odbyć obowiązkowe przeszkolenie na najwyższym poziomie. Dedykowany jest również osobom, które po odbytej służbie wojskowej pragną kontynuować swoją karierę zawodową w podobnej dziedzinie, lecz nie mają wystarczającej wiedzy oraz dostosowanych do specyficznej sytuacji umiejętności, by podjąć się takiego wyzwania. Dzięki szkoleniu SCAT stają się odpowiednio wyszkolonymi przyszłymi pracownikami ochrony w miejscach zagrożonych, co znacznie zwiększa ich szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

W ramach różnorodnych programów na przekwalifikowanie zawodowe istnieje możliwość dofinansowania  uczestnictwa w kursach. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Kurs obejmuje:

  • Taktyczne Szkolenie Strzeleckie
  • Tactical Combat Casualty Care – nauka udzielania pierwszej pomocy z użyciem odpowiedniego sprzętu w strefie wysokiego ryzyka
  • Zajęcia z obserwacji i kontr-obserwacji w strefie wysokiego ryzyka
  • Rozpoznawania IED oraz planowanie i realizację zadań ochronnych w rejonie podwyższonego ryzyka, pieszo i na pojazdach

Kurs SCAT zapewnia niedostępną oficjalnie wiedzę, przekazywaną przez byłych żołnierzy jednostki specjalnej GROM, którzy zdobywali doświadczenie podczas misji w Iraku i Afganistanie. Dedykowany jest przedstawicielom resortów siłowych, PMC, a także byłym żołnierzom, którzy mają odpowiednie predyspozycje, lecz nie posiadają wystarczającej wiedzy i ukierunkowanych kompetencji, by podjąć się pracy w roli agenta ochrony w krajach podwyższonego ryzyka.

Długość kursu:

7 dni

Koszt:

1100 €